اثر جدید دانیل استیل به فهرست پرفروش ها راه یافت

به گزارش وبلاگ فناوری، نام جدیدترین اثر دانیل استیل در فهرست هفتگی جدید آثار داستانی پرفروش نشریه نیویورک تایمز قرار گرفت.

اثر جدید دانیل استیل به فهرست پرفروش ها راه یافت

به گزارش وبلاگ فناوری، دانیل استیل نویسنده پرکار آمریکایی بار دیگر پیروز شد با انتشار رمان جدید خود با عنوان قطب نمای اخلاقی در فهرست کتاب های داستانی پرفروش نشریه نیویورک تایمز حضور پیدا کند.

استیل اخیرا پیروز شده بود برای نگارش رمان های توفیق اجباری و قسمت اشیا گمشده به این فهرست راه یابد. قطب نمای معنوی در نخستین هفته از حضورش در جایگاه سوم این فهرست واقع شده است.

در رتبه نخست این فهرست نیز همچون هفته های گذشته جایی که خرچنگ ها آوازمی خوانند نوشته دلیا اوئنز به چشم می خورد. جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند که برای هفتاد و هفتمین هفته در این فهرست قرار گرفته است و نخستین تجربه اوئنز در داستان نویسی محسوب می شود به یکی از آثار ثابت فهرست پرفروش های این نشریه تبدیل شده است.

این نشریه چندی پیش در قالب گزارشی اختصاصی به جهت و دلایل پیروزیت این اثر داستانی پرداخته بود. داستان این رمان، دو خط زمانی را شامل می شود: اولی زندگی و ماجراهای دختری به نام کیا را روایت می کند. مادام که او درباره سال های 1952 تا 1969 در انزوا و در حاشیه کارولینای شمالی، دوران رشد خود را طی می کند. خط زمانی دوم، بررسی قتل یکی از شخصیت های مشهور در کارولینای شمالی است.

اما رمان قطب نمای معنوی تنها اثر جدید این فهرست نیست. رتبه دوم این فهرست نیز به رمان ادوارد عزیز نوشته آن ناپولیتانو اختصاص یافته است. ناپولیتانو در این رمان داستان آغاز زندگی دوباره پسربچه 12 ساله ای را روایت می کند که پس از حادثه سقوط هواپیما و از دست دادن تمام خوانده اش تنها بازمانده این حادثه است.

در رتبه چهارم نیز رمان چه سن جالبی نوشته کایلی رید واقع شده است. این اثر که دومین هفته حضور خود در بین پرفروش های این نشریه را می گذراند هفته گذشته در رتبه دوم قرار داشت.

رمان محافظان نوشته جان گریشام که پیروز شده بود صدرنشین این فهرست باشد، این بار در جایگاه پنجم به چشم می خورد. گریشام در این رمان داستان درگیر شدن وکیلی به نام کالن پست با چندین قاتل بی رحم را روایت می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اثر جدید دانیل استیل به فهرست پرفروش ها راه یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اثر جدید دانیل استیل به فهرست پرفروش ها راه یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید