بازی رفت پرسپولیس در ژاپن مهمتر از بازی برگشت است

به گزارش وبلاگ فناوری، ناصر ابراهیمی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره اهمیت بازی رفت فینال لیگ قهرمانان فوتبال آسیا برای پرسپولیس در جهت کسب عنوان قهرمانی گفت: من فکر می کنم این بازی مهم تر از دیدار برگشت در استادیوم آزادی است. پرسپولیس باید یک بار دیگر منطق فوتبالی خود را در زمین مسابقه پیاده کند تا بتواند نتیجه خوبی بگیرد.

بازی رفت پرسپولیس در ژاپن مهمتر از بازی برگشت است

مربی پیشین پرسپولیس ادامه داد: آنچه شاگردان برانکو ایوانکوویچ در ژاپن احتیاج دارند تمرکز همه جانبه است تا بتوانند مدیریت خوبی در طول نود دقیقه از بازی داشته باشند. رمز موفقیت پرسپولیس انجام بازی های منطقی و با برنامه بوده است. حالا که این تیم به شرق آسیا می رود باید حواس خودش را جمع و برنامه تاکتیکی همیشگی اش را پیاده کند.

وی درباره نتیجه احتمالی بازی پرسپولیس و کاشیما در ژاپن گفت: پیش بینی نتیجه فوتبال در چنین سطحی کار بسیار سختی است. اما باید بدانیم کاشیما تمام کوشش خود را به کار خواهد بست تا در همین بازی، کار را یکسره کند و بازی برگشت را طوری به میدان بیاید که احتیاجی به برد نداشته باشد. پرسپولیس احتیاج به استحکام همیشگی خط دفاعی اش دارد. هافبک های این تیم باید نقش معین نماینده خود را پیاده نمایند. اگر آنها بتوانند در کارهای دفاعی به خوبی شرکت نمایند و در مواقع حمله نیز به مهاجمان تیم اضافه شوند قطعا موفق خواهند شد.

ابراهیمی در انتها شانس پرسپولیس برای کسب قهرمانی را به شرایط ذهنی این بازیکنان وابسته دانست و گفت: اگر بازیکنان بتوانند خودشان را از لحاظ ذهنی آماده این بازی بزرگ نمایند خواهند توانست به موفقیت برسند. قهرمانی تیمی که با دست بسته به اینجا رسیده است سخت است اما اصلا دور از دسترس نیست. این تیم اتحاد لازم را دارد و می تواند رویای طرفداران را تبدیل به واقعیت کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازی رفت پرسپولیس در ژاپن مهمتر از بازی برگشت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی رفت پرسپولیس در ژاپن مهمتر از بازی برگشت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید