تعداد مبتلایان به کرونا در جهان از یک میلیون نفر گذشت

به گزارش وبلاگ فناوری، آمارهای رسمی منتشر شده از سوی دولت ها در نقاط مختلف جهان نشان می دهد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از یک میلیون نفر رسیده است.

تعداد مبتلایان به کرونا در جهان از یک میلیون نفر گذشت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فناوری، آمارهای تجمیعی دولت ها در نقاط مختلف جهان حاکی از این است که پنجشنبه شب به وقت تهران آمار ابتلا به ویروس کرونا در جهان به بیش از یک میلیون مورد رسیده است.

آمریکا با بیش از 220 هزار فرد مبتلا به ویروس کرونا، بیشترین شمار مبتلایان به کرونا در بین کشورهای جهان به خود اختصاص داده است.

کشور چین که در رسانه های غربی همچنان به عنوان مبدأ شیوع ویروس کرونا معرفی می شود، اکنون از لحاظ شمار مبتلایان به این ویروس در رتبه چهارم جهان -پس از آمریکا، ایتالیا و اسپانیا- قرار گرفته است.

بر اساس آخرین آمارهایی که پایگاه اطلاعاتی worldometers با استناد به گزارش های رسمی نهادهای دولتی در اقصی نقاط جهان منتشر کرده، تا به امروز 51356 نفر در جهان بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته اند.

تا به امروز بیش از 210 هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در جهان سلامت خود را بازیافته اند و اقدامات درمانی برای بهبود مابقی بیماران همچنان در جریان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تعداد مبتلایان به کرونا در جهان از یک میلیون نفر گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد مبتلایان به کرونا در جهان از یک میلیون نفر گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید