تکذیب شیوع بیماری پوستی در جنوب کرمان

به گزارش وبلاگ فناوری، خبرنگاران/کرمان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت شیوع هر گونه بیماری پوستی در جنوب کرمان را تکذیب کرد.

تکذیب شیوع بیماری پوستی در جنوب کرمان

علی سالاری مقدم در گفت وگو با وبلاگ فناوری در مورد بعضی اخبار منتشر شده مبنی بر شیوع بیماری پوستی در جنوب کرمان بخش جازموریان و روستای چاه ابراهیم و استمداد از جمعیت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی تهران، اضافه نمود: تا این لحظه به عنوان معاون درمان از شیوع هرگونه بیماری پوستی در جنوب کرمان بی اطلاع هستم.

وی اظهار کرد: هیچ گونه درخواستی برای حضور پزشک در منطقه نداشتیم و اگر بر فرض مثال چنین موردی هم پیش بیاید دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با استفاده از پزشکان متخصص در منطقه توان درمان و آموزش های بهداشتی را دارد.

سالاری مقدم با رد هر گونه شیوع بیماری و نه فقط پوستی در جنوب کرمان گفت: ما از هیچ سازمان و نهادی در زمینه درمان و آموزش بهورزان و مردم درخواست یاری نکردیم چون بیماری و مسئله ای وجود ندارد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برخورداری مجموعه بهداشت و درمان جنوب کرمان را با حمایت های ویژه وزارت بهداشت در مواقع احتیاج قابل قبول عنوان نمود.

وی با ابراز تاسف گفت: جای سوال است چرا همواره شایعات و حدس و گمان های احتمال وقوع حوادث و یا شیوع بیماری ها در جنوب کرمان قوت می گیرند.

به گزارش وبلاگ فناوری، طی روزهای اخیر خبری در فضای مجازی مبنی بر شیوع بیماری پوستی در منطقه جازموریان و روستای چاه ابراهیم در جنوب کرمان و اعزام تیم های پزشکی برای درمان و آموزش بهورزان منتشر شده است که توسط معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تکذیب شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تکذیب شیوع بیماری پوستی در جنوب کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب شیوع بیماری پوستی در جنوب کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید