تکلیف تغییر ساعت کاری فردا تعیین می گردد ، وزارت بهداشت خطر را خیلی سریع و بی پرده گوشزد کند

به گزارش وبلاگ فناوری، معاون آموزشی وزیر بهداشت از آنالیز تغییر ساعت کاری ادارات و مشاغل در جلسه ای که فردا در ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار می گردد، اطلاع داد.

تکلیف تغییر ساعت کاری فردا تعیین می گردد ، وزارت بهداشت خطر را خیلی سریع و بی پرده گوشزد کند

به گزارش وبلاگ فناوری به نقل از فارس، علی اکبر حقدوست معاون آموزشی وزیر بهداشت گفت: انتظار می رفت که امروز تراکم کمی بیشتر از روزهای دیگر باشد و ما رصد دقیقی با یاری رسانه ها انجام دادیم تا ببینیم نقاط ضعف در اجرای طرح فاصله گذاری چیست.

وی ادامه داد: وزارت بهداشت باید خطر را خیلی سریع و بی پرده گوشزد کند و ما سماجت خاص نیز داریم.

معاون آموزشی وزیر بهداشت با بیان اینکه مردم و همه اصناف و سازمان های دولتی و غیر دولتی باید به دنبال راه چاره لازم درخصوص ساعت فعالیت باشند، اضافه کرد: امیدواریم مثل همواره شهرداری تهران خیلی سریع برای کاهش تراکم موجود در مترو و اتوبوس یاری کند.

حق دوست بیان داشت: پیشنهاد تغییر ساعت کاری داده شده و بزودی حتما اجرایی خواهد شد.

وی متذکر شد: همه باید بدانیم که هیچ کس آینده این ویروس را در ایران و جهان نمی تواند پیش بینی کند و رفتار آن کاملا متفاوت است. البته خدا را شکر می کنیم خوب توانستیم کنترل کنیم و وقتی آمار جهانی واضح تر شد، تعیین می گردد و شرایط مدیریت این بیماری در ایران نمره قابل قبولی خواهد گرفت.

معاون آموزشی وزیر بهداشت ابراز داشت: هر چه ازدحام بیشتر باشد و افراد بیشتری در کنار هم و مدت زیادتری باشند این نقاط پرخطرتر است و هرچه شاخص ها بالاتر باشد، باید بازگشایی کار آن اصناف را عقب تر بیندازیم و که در نقشه ها و سناریوها آمده است.

حق دوست خاطر نشان کرد: فکر می کنم فردا جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا باشد و موضوع تغییر ساعت کار فردا یکی از داغ ترین موضوعاتی است که در آن جلسه باید آنالیز گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تکلیف تغییر ساعت کاری فردا تعیین می گردد ، وزارت بهداشت خطر را خیلی سریع و بی پرده گوشزد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف تغییر ساعت کاری فردا تعیین می گردد ، وزارت بهداشت خطر را خیلی سریع و بی پرده گوشزد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید