حاشیه بازی پرسپولیس - کاشیما آنتلرز، روشن شدن مشعل استادیوم آزادی و پاسخ تاج درباره لابی کردن با وزیر ورزش

به گزارش وبلاگ فناوری، مشعل استادیوم آزادی پس از 44 سال بار دیگر روشن شد.

حاشیه بازی پرسپولیس - کاشیما آنتلرز، روشن شدن مشعل استادیوم آزادی و پاسخ تاج درباره لابی کردن با وزیر ورزش

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ فناوری، دیدار تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در حالی از ساعت 18:30 در استادیوم آزادی شروع می گردد که با حضور جانی اینفانتینو جو استادیوم تغییر کرد.

بازیکنان پرسپولیس ساعت 17:40 وارد زمین مسابقه شدند که مورد استقبال تماشاگران قرار گرفتند و حسابی تشویق شدند.

طرفداران پرسپولیس با شروع تمرین پیش از بازی تک تک بازیکنان را صدا کردند و به تشویق آنها پرداختند.

هنگامی که ترکیب تیم کاشیما آنتلرز توسط گوینده استادیوم اعلام می شد، تماشاگران سکوت کردند و پس از اعلام ترکیب پرسپولیس با هیجان خاصی به تشویق بازیکنان این تیم پرداختند. بیش از همه برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی تیم تشویق شد.

بازیکنان کاشیما آنتلرز به محض ورود به زمین سمت معدود طرفداران هموطن خود در استادیوم رفته و با تعظیم مقابلشان به آنها خوش آمد گفتند.

طرفداران پرسپولیس با هیجان خاص و متفاوت با دفعات قبل به تشویق تک تک نفرات تیم محبوبشان پرداختند.

مهدی تاج و مسعود سلطانی فر برای استقبال از جهانگیری به محوطه بیرون استادیوم آزادی رفتند. در این هنگام، وبلاگ فناوری از تاج پرسیدند که آیا با وزیر ورزش برای ماندن در فدراسیون فوتبال رایزنی می نماید یا خیر که تاج با خنده گفت: چنین چیزی نیست. وبلاگ فناوری همچنین از وزیر ورزش و جوانان درخصوص حضور بانوان پرسیدند که او پاسخی نداد و با خنده گفت: امیدوارم این بازی را ببریم.

مشعل استادیوم آزادی پس از 44 سال روشن شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حاشیه بازی پرسپولیس - کاشیما آنتلرز، روشن شدن مشعل استادیوم آزادی و پاسخ تاج درباره لابی کردن با وزیر ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه بازی پرسپولیس - کاشیما آنتلرز، روشن شدن مشعل استادیوم آزادی و پاسخ تاج درباره لابی کردن با وزیر ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید