حرف های استراماچونی منطقی نیست، ماجرای بازگشت آندره لوث شده است

به گزارش وبلاگ فناوری، رضا رجبی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: آنقدر اخبار ضد و نقیض در باره استراماچونی دیدیم و شنیدیم و خواندیم که واقعاً حوصله مان سر رفت. این وسط نمی دانیم چه کسی راست می گوید و چه کسی دروغ. دود این اختلافات در چشم استقلال و هوادارانش می رود و این دعواها باعث می گردد این فصل هم تیم نتیجه نگیرد.

حرف های استراماچونی منطقی نیست، ماجرای بازگشت آندره لوث شده است

مربی سابق آبی پوشان گفت: اگر ادعای استراماچونی درست باشد که می گوید در استقلال عده ای هستند که نمی خواهند او به تهران بیاید، می تواند خیلی راحت یک بلیت هواپیما بگیرد بیاید اینجا و کارش را آغاز کند. این حرف خیلی منطقی به نظر نمی رسد.

رجبی گفت: من مدیران استقلال را بدون عیب نمی دانم و از نظر من سوء مدیریت آنها باعث شده کار به اینجا بکشد، اما استراماچونی هم در کارش مشکلاتی دارد. او بدترین زمان را برای رفتن از ایران انتخاب کرد و بدترین شیوه را برای ادامه مذاکرات در پیش گرفت. اگر ادعای مسئولان استقلال درست باشد و او همه پولش را پیش خواسته باشد که این نقطه تاریکی در کارنامه استراماچونی است و اگر این ادعا صحت نداشته باشد، پس چرا او به ایران بر نمی شود؟

پیشکسوت آبی پوشان گفت: این زمان است که به ضرر استقلال در حرکت است و در این میان مدیران باشگاه و خود استراماچونی مقصرند. به عنوان پیشکسوت باشگاه می گویم همه این اتفاقات به تیم ضربات مهلکی می زند.

وی در مورد دوران بعد از استراماچونی گفت: قطعاً کار برای مربی بعد از استراماچونی سخت خواهد بود چون مردم به دشواری او را می پذیرند. اما آنچه که به اندازه معین تکلیف مربی مهم است، تقویت تیم برای نیم فصل دوم است که متاسفانه به نظر می رسد این موضوع دغدغه اصلی مدیران باشگاه نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حرف های استراماچونی منطقی نیست، ماجرای بازگشت آندره لوث شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های استراماچونی منطقی نیست، ماجرای بازگشت آندره لوث شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید