خبرنگاران تعطیلی میادین میوه و تره بار تهران در روز طبیعت

به گزارش وبلاگ فناوری، تهران- خبرنگاران- تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران، روز چهارشنبه 13 فروردین همزمان با روز طبیعت، تعطیل هستند.

خبرنگاران تعطیلی میادین میوه و تره بار تهران در روز طبیعت

به گزارش خبرنگار وبلاگ فناوری، سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران روز دوشنبه با صدور اطلاعیه ای، ضمن تبریک اعیاد ماه شعبان، گفت: با توجه به تعطیلی میادین و بازارهای میوه و تره بار در روز چهارشنبه 13 فروردین، شهروندان عزیز می توانند مایحتاج مورد احتیاج خود را روز سه شنبه 12 فروردین از این مراکز تهیه نمایند.

همچنین در این اطلاعیه آمده است که از روز پنج شنبه 14 فروردین، ساعت کار میادین و بازارهای میوه و تره بار به روال عادی خود باز می گردد و این مراکز روزهای شنبه تا پنج شنبه، صبح ها از ساعت 8 تا 13 و عصرها از ساعت 15 تا 19 و روز آدینه از ساعت 8 تا یک بعد از ظهر، آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

مشارکت 6 هزار کارمند و کارگر میادین میوه و تره بار در طرح غربالگری

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه طرح غربالگری کارکنان میادین میوه و تره بار برای مقابله با انتشار و گسترش ویروس کرونا از امروز در ستاد این سازمان و 4 میدان میوه و تره بار پایتخت شروع می گردد، گفت: این طرح با همکاری صمیمانه شرکت شهر سالم شهرداری تهران و در راستای توجه به سلامت تمامی همکارانی که به صورت مستقیم با شهروندان سر و کار دارند، اجرا می گردد.

سید سعید راد با تاکید بر اینکه در این طرح، علاوه بر کارکنان ستادی و همکارانی که در میادین میوه و تره بار مستقر هستند، بهره برداران و کارگرانی که در غرفه های میادین مشغول به کار هستند نیز مورد غربالگری قرار می گیرند، اضافه نمود: کارگران در طول روز، بیشترین ارتباط و تماس را با شهروندان دارند و از این رو، اطمینان کامل از سلامت این عزیزان لازم است.

وی با اشاره به اینکه تیم های اعزامی از شرکت شهر سالم از امروز- دوشنبه که روز اول اجرای طرح است، در ستاد سازمان مدیریت میادین و 4 میدان میوه و تره بار جلال آل احمد، صادقیه، شهید لواسانی و آزادگان مستقر می شوند، اظهار کرد: به این منظور، تمامی افرادی که مورد غربالگری قرار می گیرند، نسبت به تکمیل فرم های مربوطه اقدام می نمایند و بر اساس اطلاعات مندرج، مورد معاینات بالینی قرار می گیرند.

راد با بیان اینکه البته در حال حاضر نیز کارگران میادین میوه و تره بار با استفاده از تب سنج های لیزری به صورت روزانه مورد تب سنجی قرار می گیرند و هر کارگری که دارای تب بالا باشد به مراکز درمانی اعزام می گردد، توضیح داد: ماسک و دستکش به کارکنان میادین میوه و تره بار از جمله کارگرانی که در غرفه ها مشغول خدمات رسانی به شهروندان هستند، به صورت مرتب تحویل داده می گردد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه از سوی این سازمان به منظور مقابله با انتشار و گسترش ویروس کرونا را مورد تاکید قرار داد و گفت: طرح جدیدی که به این منظور در دستور کار قرار داده ایم، اجرای طرح فاصله گذاری فیزیکی در میادینی است که قابلیت اجرا وجود دارد و جزئیات این طرح به زودی اعلام می گردد.

بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت تا به امروز 38 هزار و 309 نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند که از این تعداد 2 هزار و 640 فوت کردند و 12 هزار و 391 نفر نیز بهبود یافته اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تعطیلی میادین میوه و تره بار تهران در روز طبیعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تعطیلی میادین میوه و تره بار تهران در روز طبیعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید