خیرآبادی: از دو اردویی که پشت سر گذاشتیم خیلی راضی نیستم، اشکانی بهترین گزینه برای کشتی فرنگی بود

سرمربی تیم کشتی فرنگی امید گفت: به دلیل اینکه 80 درصد تیم مان را در اختیار نداشتیم، از دو مرحله اردویی که پشت سر گذاشتیم خیلی راضی نیستم.

خیرآبادی: از دو اردویی که پشت سر گذاشتیم خیلی راضی نیستم، اشکانی بهترین گزینه برای کشتی فرنگی بود

جمشید خیرآبادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد دو مرحله اردویی که امیدها تاکنون پشت سر گذاشته اند گفت: روز ششم شهریور دومین اردوی ما در سنندج به اتمام رسید و از اردوی سوم دیگر به تهران بازخواهیم گشت. روزهای 6 و 7 مهر ماه در تورنمنت صربستان شرکت خواهیم کرد و من پیشنهاد داده ام در همه اوزان اعزام داشته باشیم تا علاوه بر اینکه گره برخی وزن ها باز گردد، همه نفرات مان در یک تورنمنت خارجی محک بخورند.

وی در پاسخ به این سوال که تاکنون با برگزاری دو مرحله اردو به چند درصد از اهداف خود نزدیک گردیده اند، توضیح داد: این اردوها یاری زیادی به ما نکرد به این دلیل که نفراتی را که می خواستیم نتوانستیم در اردو داشته باشیم. دو نفر اول ما را جوانان خواستند و اکنون در اردوی این تیم هستند، چند نفر از کشتی گیران اصلی مان هم در اردوی بزرگسالان هستند ولی امیدوار هستیم با توجه به اینکه اردوی بعدی در خانه کشتی برگزار می گردد و جلوی چشم مسئولان است، بتوانیم تیم مان را کامل در اختیار داشته باشیم. نداشتن این نفرات کار ما را سخت می نماید. در واقع در دو اردویی که پشت سر گذاشتیم 80 درصد نفرات مان را در اختیار نداشتیم و به همین دلیل خیلی از دو مرحله اردویی که پشت سر گذاشتیم راضی نیستم.

سرمربی پیشین تیم ملی آذربایجان در خصوص ادامه حضور علی اشکانی در تیم ملی بزرگسالان تا سرانجام مسابقات جهانی بوداپست گفت: من هم در جریان اتفاقاتی که رخ داد، بودم. به نظر من بهترین گزینه اشکانی بود چون فرصتی تا جهانی نداریم. هر مربی دیگری برای تیم ملی انتخاب می شد، به نوعی ریسک بود. اشکانی با این تیم کار نموده و زحمت کشیده، باید تا جهانی می ماند و نتیجه کارش را می دید. اگر قرار به ادامه همکاری یا قطع همکاری است، در این خصوص باید بعد از جهانی تصمیم گیری گردد. تغییر و تحول در این مقطع غیرمنطقی بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خیرآبادی: از دو اردویی که پشت سر گذاشتیم خیلی راضی نیستم، اشکانی بهترین گزینه برای کشتی فرنگی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیرآبادی: از دو اردویی که پشت سر گذاشتیم خیلی راضی نیستم، اشکانی بهترین گزینه برای کشتی فرنگی بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید