رقابت عبدولی،قادریان و رضایی برای انتخاب در جهانی مجارستان

با توجه به بند 12 از فرآیند انتخابی تیم های ملی و نظر کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان، مسابقه انتخابی درون اردویی برای معین شدن کشتی گیر اعزامی وزن 82 کیلوگرم به رقابت های جهانی کشتی مجارستان برگزار می گردد.

رقابت عبدولی،قادریان و رضایی برای انتخاب در جهانی مجارستان

به گزارش خبرنگاران، این دیدار روز 5 مهرماه در خانه کشتی محمدبنا برگزار خواهد شد و کشتی گیران پس از وزن کشی با دو کیلوگرم ارفاق در ساعت هفت و نیم صبح، از ساعت 10:30 به مصاف هم می روند.

کشتی اول این مسابقه درون اردویی بین سعید عبدولی و کیوان رضایی (نفر دوم رقابت های انتخابی) برگزار می گردد و در صورت پیروزی عبدولی (با توجه به پیروزی قادریان مقابل کیوان رضایی در مرحله نهایی رقابت های انتخابی)، وی دیدارهای نهایی را با یوسف قادریان برگزار و پیروز 2 کشتی از 3 کشتی فرد اعزامی به رقابت های جهانی مجارستان خواهد بود.

با توجه به حضور کیوان رضایی نفر دوم انتخابی تیم ملی بزرگسالان در رده سنی تیم ملی امید، رقابت وی با سعید عبدولی صرفا می تواند مبنای ارزیابی کادر فنی ذیربط از عملکرد نامبرده قلمداد گردد و در صورت پیروزی وی در دیدار با سعید عبدولی، نیازی به مسابقه بین وی و یوسف قادریان تشخیص داده نمی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رقابت عبدولی،قادریان و رضایی برای انتخاب در جهانی مجارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت عبدولی،قادریان و رضایی برای انتخاب در جهانی مجارستان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید