ملاقات مرتنس با رئیس باشگاه ناپولی، احتمال تمدید قرارداد قوت گرفت

به گزارش وبلاگ فناوری، بر اساس گزارش رسانه های ایتالیایی، مهاجم بلژیکی ناپولی در آستانه تمدید قرارداد با این باشگاه است.

ملاقات مرتنس با رئیس باشگاه ناپولی، احتمال تمدید قرارداد قوت گرفت

به گزارش وبلاگ فناوری، دریس مرتنس که پیش از این گفته می شد در انتها فصل جاری با انتها قراردادش از ناپولی جدا خواهد شد و از اینتر و چلسی به عنوان مقاصد احتمالی وی یاد شده بود، اکنون خبر می رسد باشگاه ناپولی تلاش خود را برای حفظ ستاره بلژیکی اش آغاز کرده است.

بر اساس گزارش سایت سمپر اینتر، این باشگاه ایتالیایی به این مهاجم 32 ساله پیشنهاد امضای قرارداد دو ساله جدیدی را داده است و حتی در این راستا مرتنس با آئورلیو دلورنتیس دیداری داشته و طرفین درباره تمدید قرارداد با یکدیگر صحبت کرده اند.

مرتنس با گلی که در تساوی یک - یک خانگی ناپولی مقابل بارسلونا در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند، شمار گل های زده خود با پیراهن ناپولی را به عدد 122 رساند و با رکورد بهترین گلزن تاریخ این باشگاه یعنی مارک هامشیک برابر شد.

این مهاجم بلژیکی که در سال 2013 از پی اس وی آیندهوون به ناپولی پیوست، تا به امروز در 309 بازی برای آبی پوشان ناپل به میدان رفته و پیروز شده 122 گل به ثمر برساند.

مرتنس این فصل هم عملکرد بدی در ترکیب ناپولی نداشته و در 29 بازی از رقابت های مختلف که برای این تیم به میدان رفته، آمار 12 گل زده و 6 پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ملاقات مرتنس با رئیس باشگاه ناپولی، احتمال تمدید قرارداد قوت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات مرتنس با رئیس باشگاه ناپولی، احتمال تمدید قرارداد قوت گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید