واکنش اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی به انتصاب محمد بنا

به گزارش وبلاگ فناوری، دو عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی به انتصاب محمد بنا به عنوان سرمربی جدید تیم ملی واکنش نشان دادند.

واکنش اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی به انتصاب محمد بنا

به گزارش وبلاگ فناوری و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، بهرام مشتاقی عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی درباره انتصاب محمد بنا گفت: تا جایی که اطلاع دارم بنی تمیم سرپرست فدراسیون قبل از انتصاب محمد بنا به عنوان سرمربی تیم ملی، اعضای شورای فنی را در جریان این موضوع قرار داده است.

وی ادامه داد: وی در این مورد از ما نظرخواهی کرد و من هم نظر مثبت خود را اعلام کردم و برای محمد بنا هم آرزوی موفقیت می کنم.

مشتاقی در انتها اعلام کرد: تا جایی که می دانم اکثریت اعضا در جریان این تصمیم قرار گرفته اند.

همچنین سید حسین مرعشیان دیگر عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی گفت: حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی پیش از انتخاب محمد بنا بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، نظر من را جویا شد.

وی ادامه داد: من هم نظر مثبت خود را با انتخاب آقای بنا اعلام کردم و برای ایشان و همکارانش در تیم ملی کشتی فرنگی آرزوی موفقیت دارم.

مرعشیان در انتها اعلام کرد: تا جایی که اطلاع دارم بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی نظر اکثریت اعضای شورای فنی را نیز در این مورد گرفته بود و پس از آن اقدام به مشخص سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی به انتصاب محمد بنا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی به انتصاب محمد بنا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید