پرداخت پول چوک و گابریل از حساب پرسپولیس در فیفا

به گزارش وبلاگ فناوری، دو روز قبل فیفا از باشگاه پرسپولیس شماره حساب گابریل و چوک را خواهان شد تا از محل مطالبات این باشگاه در فیفا بدهی آنها را پرداخت کند. مدیران این تیم هم روز گذشته شماره حساب این دو نفر را برای فیفا ارسال نموده اند.

پرداخت پول چوک و گابریل از حساب پرسپولیس در فیفا

فیفا با درخواست باشگاه پرسپولیس برای پرداخت پول دو شاکی این باشگاه از حسابشان در این سازمان موافقت کرد.

به گزارش فارس، فیفا به درخواست باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات فرناندو گابریل و سرتن چوک دو شاکی سرخپوشان در این ارگان، از حساب آنها این مطالبات را پرداخت می نماید.

دو روز قبل فیفا از باشگاه پرسپولیس شماره حساب گابریل و چوک را خواهان شد تا از محل مطالبات این باشگاه در فیفا بدهی آنها را پرداخت کند. مدیران این تیم هم روز گذشته شماره حساب این دو نفر را برای فیفا ارسال نموده اند.

مجموع پرداختی پرسپولیس به گابریل و چوک 32 هزار دلار است. این باشگاه برای پرداخت این مطالبات تا 20 فروردین فرصت داشت و با موافقت فیفا برای پرداخت این پول از حسابی که باشگاه پرسپولیس در این ارگان دارد یکی از دغدغه های مدیران این تیم رفع شد.

همچنین فیفا گردش کامل حکم بودیمیر علیه پرسپولیس را به به این باشگاه ارسال نموده و بخش حقوقی سرخپوشان 10 روز فرصت دارد تا لایحه دفاعی خود را به دادگاه عالی ورزش ارائه کند.

باشگاه پرسپولیس با رای کمیته حل اختلاف فیفا به پرداخت 475 هزار یورو به بودیمیر مهاجم کروات و سابق خود محکوم شد و باید علاوه بر این، سود (غرامت دیرکرد) پنج درصدی هم تا روز پرداخت را به بودیمیر پرداخت کند.

منبع: عصر ایران

به "پرداخت پول چوک و گابریل از حساب پرسپولیس در فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت پول چوک و گابریل از حساب پرسپولیس در فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید