کار در این شرایط سخت است، بازیکنان پرسپولیس روح بزرگی دارند

به گزارش وبلاگ فناوری، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در تعطیلات بازیکنان تمرینات را از طریق گروه هایی که تشکیل دادیم ارسال می کنند اما کار کردن به این شکل سخت است و ما نمی دانیم آن ها در چه وضعیتی هستند.

کار در این شرایط سخت است، بازیکنان پرسپولیس روح بزرگی دارند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ فناوری از اپلیکیشن باشگاه پرسپولیس، یحیی گل محمدی در مورد اینکه با تعطیلی تمرینات آیا از شرایط بازیکنان تیمش مطلع است یا خیر گفت: در این شرایط نمی شود زیاد شرایط بازیکنان را بررسی کرد. در تعطیلات بازیکنان تمرینات را از طریق گروه هایی که تشکیل دادیم ارسال می کنند اما کار کردن به این شکل سخت است و ما نمی دانیم بازیکنانمان در چه شرایطی هستند. بازیکنان و مردم در این شرایط باید در خانه بمانند چون کار خاصی نمی شود کرد و فقط باید امیدوار باشیم که این ویروس به صورت کل ریشه کن شود.

سرمربی تیم پرسپولیس در مورد اینکه در یک برنامه چند بازیکن تیمش به عنوان بهترین های فوتبال ایران انتخاب شده اند و از نظر وی جای چه کسی در جمع بهترین های سال 98 خالی است، گفت: خوب می شد که بازی ها به اتمام می رسید تا بهتر در این مورد نظر داد ولی همه بازیکنان پرسپولیس زحمتکش هستند. من با حمید مطهری معمولاً در مورد عملکرد بازیکنان حرف می زنیم ولی باید اعتراف کنم بازیکنانی که در اختیار دارم متفاوت هستند.

وی شرح داد: من چیزهایی از این بازیکنان دیدم که در کمتر باشگاهی دیده ام. آن ها روح بزرگی دارند و انگیزه ای که از خود در تمرینات نشان می دهند من را متعجب می کند. واقعاً بعضی روزها احساس می کنم خودم شاگرد هستم و از بازیکنان پرسپولیس یاد می گیرم.

گل محمدی اعلام نمود: بعضاً به آن ها می گویم که در تمرین تکل سنگین نزنید تا مصدوم نشوید ولی آن ها باز هم با همان انگیزه مضاعف کار می کنند. من برای آن ها آرزوی پیروزیت دارم و امیدوارم مثل همیشه پیروز باشند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه توصیه ای برای برون رفت باشگاه پرسپولیس از مسائل متعدد مالی دارد، گفت: پرسپولیس تیمی است که ظرفیت های بالایی برای درآمدزایی دارد، با یک برنامه ریزی خوب می شود این باشگاه را از این شرایط خارج کرد، بحث مهم خصوصی سازی است که اگر صورت بگیرد اتفاقات خوبی رخ می دهد. وقتی باشگاه ها دولتی هستند مسائل ناخواسته به وجود می آید.

گل محمدی ادامه داد: در این سال ها افراد زیادی به پرسپولیس آمده و رفته اند و ثبات خوبی در این زمینه وجود نداشته است. بزرگ ترین چالش در این باشگاه بحث مدیریت است و من امیدوارم با یک تصمیم گیری خوب باشگاه به انسجام برسد. زمان آقای انصاری فرد اتفاقات خوبی رخ داد و ما در حال کار بودیم و مباحث خوبی اجرا شده بود ولی به یکباره آن مسائل به وجود آمد.

وی ادامه داد: حتماً می دانید که در بحث شکایت ها مسائل زیادی به وجود آمده است، به هر حال 40 میلیون نفر پرسپولیس را دنبال می کنند و امیدوار هستم تیم مدیریتی جدید در بحث شکایت بازیکنان و مربیان سابق طوری عمل کنند که نگرانی هواداران برطرف شود. من هواداران را که در خیابان می بینم همه نگران کسر امتیاز از تیم هستند و امیدوارم که این مسائل هر چه سریع تر حل شود.

انتهای پیام/4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کار در این شرایط سخت است، بازیکنان پرسپولیس روح بزرگی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار در این شرایط سخت است، بازیکنان پرسپولیس روح بزرگی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید