کرونا هم عمیات های برون مرزی پنتاگون را متوقف نکرد

به گزارش وبلاگ فناوری، ایسنا نوشت: یک مقام ارشد ارتش آمریکا خاطرنشان کرد: شیوع ویروس کرونای جدید تاثیری بر عملیات های این ارتش در کشورهای خارجی نخواهد گذاشت.

کرونا هم عمیات های برون مرزی پنتاگون را متوقف نکرد

خبرگزاری فرانسه ژنرال جان هایتن معاون رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت: هیچ گونه تاثیری بر عملیات های ارتش وجود نداشته است. ماموریت هایی که ما در حال حاضر در سراسر دنیا در دست انجام داریم همچنان با همان قواعد قبلی مربوط به درگیری و همان ساختار قبلی مربوط به یک ماه پیش یا دو ماه پیش در دست اجرا قرار دارند.

وی اضافه نمود: ارتش آمریکا همچنان که ما الزامات مختلفی را درک می کنیم به تطبیق خود ادامه می دهد اما شیوع کرونا ویروس تاثیری بر ماموریت های ارتش نداشته است.

ژنرال هایتن توضیح داد: تعداد مبتلایان به کوئید 19 در میان نظامیان آمریکایی مستقر در کشورهای خارجی بسیار اندک است بنابراین آنها بر قابلیت ما برای اجرای عملیات ها تاثیری نگذاشته اند.

پنتاگون اخیرا از تعلیق دو ماهه تمامی تحرکات از پیش برنامه ریزی شده نظامیان آمریکایی در سراسر دنیا در واکنش به بحران مربوط به شیوع کرونا ویروس اطلاع داد.

پنتاگون بیان کرد که تا روز آدینه 652 مورد ابتلای به ویروس کوید 19 در میان نظامیان و کارمندان غیرنظامی ارتش آمریکا و همچنین مقاطعه کاران پنتاگون گزارش شده است.

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "کرونا هم عمیات های برون مرزی پنتاگون را متوقف نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا هم عمیات های برون مرزی پنتاگون را متوقف نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید