گفت وگوی چرخ با نماینده وزارت بهداشت درباره شیوع کرونا در ایران

به گزارش وبلاگ فناوری، نود و دومین قسمت چرخ ساعت 19 یکشنبه (4 اسفند ماه) با بررسی موضوع مغز و دنیای ادراکی روی آنتن شبکه چهار می رود.

گفت وگوی چرخ با نماینده وزارت بهداشت درباره شیوع کرونا در ایران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ فناوری، به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، گفت وگوی تلفنی با کیانوش جهانپور، مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درباره شیوع ویروس کرونا در ایران، از دیگر بخش های نود و دومین قسمت چرخ در فصل ششم خواهد بود.

در برنامه چرخ، حسین فروتن به عنوان مجری ـ. کارشناس میز علم چرخ با حسین استکی، عضو هیات علمی و استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره فرآیند ادراک در مغز مصاحبه خواهد کرد.

متخصصان می گویند ادراک فرآیند پیچیده آگاهی پیدا کردن از اطلاعات حسی و فهم آنهاست. فرآیندی که انسان به وسیله آن، برداشت هایی را که از محیط خود دارد، تنظیم و تفسیر می کند و به آن ها معنی می دهد. در واقع ادراک حاصل پردازش اطلاعات است و رفتار ما انسان ها بر اساس ادراک ما از واقعیت شکل می گیرد، نه خود واقعیت. ادراکات حسی نسبی هستند و بسته به شرایط مغز و محیط تغییر می کنند و الگو ها و انتظارات نقش مهمی در ادراکات حسی دارند. از نگاهی دیگر، دنیای ادراکی بر اساس تحلیل مغز از سیگنال های بیوالکتریکی شکل می گیرد که دکتر استکی در برنامه امروز چرخ این فرآیند پیچیده را تشریح خواهد کرد.

مجله تصویری چرخ مهم ترین رویداد های علم و فناوری و مسائل روزمره زندگی را با نگاهی تخصصی و به زبانی ساده و با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه و نخبگان بررسی و واکاوی می کند.

چرخ روزهای، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه، از ساعت 19 به صورت زنده از شبکه چهار پخش می شود. مجری چرخ حافظ آهی است و محمد جباری سردبیری برنامه و الهه بهبودی تهیه کنندگی چرخ را بر عهده دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گفت وگوی چرخ با نماینده وزارت بهداشت درباره شیوع کرونا در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفت وگوی چرخ با نماینده وزارت بهداشت درباره شیوع کرونا در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید