اخبار صنعت

سرجیو: ما آماده بودیم که استقلال را ببریم

ما آماده بودیم که بازی را ببریم و به همین دلیل با 2 مهاجم بازی کردیم. از سوی دیگر می دانستیم که استقلالی ها محکم بازی می نمایند. تیم ما با کیفیت بازی کرد.

3 اردیبهشت 1398

داستان غم انگیز کاتالیست های تقلبی

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران از ورود سازمان محیط زیست به موضوع توزیع کاتالیست های تقلبی در بازار اطلاع داد.

28 فروردین 1398

استعفای حسین کفعمی از هیئت مدیره سپاهان

حسین کفعمی از حضور در هیئت مدیره باشگاه سپاهان استعفا کرد.

3 فروردین 1398

کشت گلخانه ای به صورت پراکنده توجیه اقتصادی ندارد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان با بیان این که کشت گلخانه ای به صورت پراکنده فاقد توجیه اقتصادی است، گفت: در واحدهای انفرادی گلخانه ای، تولیدکننده توان برنامه ریزی برای صادرات را ندارد.

19 اسفند 1397

گل محمدی: رفتنم به فولاد یا ذوب آهن طبیعی است

به گزارش خبرنگاران ، یحیی گل محمدی، سرمربی پدیده که از بازیکنانش خداحافظی نموده، در مورد وضعیت تیم پدیده می گوید: اتفاق جدیدی نیفتاده است، قرار است جلسه ای در استانداری برگزار گردد که مسئولان پدیده، مسئولان استانی و وزارت ورزش و جوانان در آن حضور دارند،...

17 اسفند 1397

پیش بینی برداشت 20 هزار تن ذرت علوفه ای در بافت

مرتضی پورچنگیز در مصاحبه با خبرنگاران گفت: ذرت یکی از محصولات غله مهم دنیا است که در کشورهای درحال توسعه منبع اصلی درآمد کشاورزان به حساب می آید.

8 اسفند 1397

صعود آبادانی ها در جام حذفی با کام بک 5 گله!

تیم صنعت نفت آبادان با برتری مقابل استقلال خوزستان به جمع هشت تیم برتر جام حذفی راه یافت.

16 بهمن 1397

مسائل توزیع مرغ در استان ایلام رفع می گردد

به گزارش خبرنگاران، قاسم سلیمانی دشتکی عصر یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار کرد: قیمت مرغ در سطح بازار استان طی ماه های اخیر روند صعودی داشته و با توجه به اینکه این ماده غذایی از اصلی ترین خوراک مردم به شمار میب آید مشکلاتی را برای مردم بویژه اقشار...

26 آذر 1397

اعلام وصول سوال از وزرای راه، علوم و ارتباطات

سوال سه نماینده از وزرای علوم، راه و ارتباطات اعلام وصول شد.

10 آذر 1397

نفت آمریکا از مرز 70 دلار گذشت

قیمت نفت آمریکا در معاملات سه شنبه به دنبال تخلیه سکوهای نفتی خلیج مکزیک در آستانه وقوع طوفان افزایش یافت و از مرز 70 دلار در هر بشکه گذشت.

6 آذر 1397

سپیدرود با کریمی هم متوقف شد، تساوی با صنعت نفت در رشت

به گزارش خبرنگاران، در یکی از مسابقات هفته ششم لیگ برتر فوتبال تیم سپیدرود از ساعت 19:10 امروز پنجشنبه در خانه خود به مصاف تیم صنعت نفت آبادان رفت که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل تمام شد.

20 آبان 1397

تسهیلات ویژه به ایده های دریایی داده می گردد، ایده باید هم علمی باشد و توجیه اقتصادی داشته باشد

کشورها اصول توسعه خود را بر استفاده از ظرفیت های منطقه ای و بومی خود بنا می نمایند و یا گاهی ظرفیت پردازی می نمایند که قطعا اگر از ظرفیت های بومی استفاده گردد، هزینه های آن به مراتب کمتر خواهد بود چرا که مبتنی بر ظرفیت های منطقه است. ایران با داشتن 5800 کیلومتر...

5 آبان 1397

جلسه برنامه ریزی برگزاری جشنواره تخت سلیمان برگزار شد

با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی جلسه برنامه‌ریزی برگزاری جشنواره فرهنگی‌هنری تخت سلیمان برگزار شد.

24 مرداد 1397

افزایش درآمد کشور به دلیل افزایش قیمت نفت در چهارماهه نخست امسال

محمد مهدی مفتح در گفتگو با خبرنگاران، در خصوص جلسه کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: در نشست امروز مصارف عملکرد چهارماهه دریافت ها و پرداخت ها(منابع و مصارف) قانون بودجه سال 97 کل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

24 مرداد 1397