تئاتر

میلاد کی مرام هم در انتخابات شرکت کرد

میلاد کی مرام بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد 4 اردیبهشت 1365 در بندر انزلی است. میلاد کی مرام در شبکه های اجتماعی نوشت که من هم رأی می دهم.

6 خرداد 1399

پخش تیزر جشنواره تئاتر مقاومت از تلویزیون پس از ربع قرن

حسین پارسایی از پخش تیزر جشنواره از شبکه های تلویزیونی و استفاده از کاتالوگ مولتی مدیا به جای استفاده از روش سنتی در پانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت اطلاع داد.

14 فروردین 1399

نصرت کریمی؛ معمار سینمای اجتماعی ایران

خبرنگاران: نصرت کریمی با کارگردانی دو فیلم درشکه چی و محلل نقش مهمی در پیشرفت سینمای اجتماعی ایران ایفا کرد. این هنرمند امروز پس از تحمل یک دوره بیماری، زندگی را بدرود گفت.

30 دی 1398

10 تا از بهترین پارک های تهران

تهران آن قدر پارک های مختلف دارد که گاهی شمارش آن ها از دستتان در می رود و نمی دانید کدام را برای رفتن انتخاب کنید! این جمله برعکس انتظار شما اصلا اغراق آمیز نیست و واقعا پارک ها و بوستان های تهران بسیار زیاد هستند. حال اگر فکر می کنید که از بین آن ها باید...

17 مهر 1398

داریوش اسدزاده به آرزویش نرسید

خبرگزاری ایسنا: داریوش اسدزاده که آرزو داشت عمرش به یک قرن برسد، به آرزویش نرسید و در سن 96 سالگی درگذشت تا 80 سال خاطره از فرهنگ و هنر ایران را هم با خود ببرد. این بازیگر قدیمی که متولد سال 1302 بود، روز سوم شهریور در منزل خود درگذشت در حالی که دوست داشت به...

4 مهر 1398

محله ام را با هیچ جا عوض نمی کنم

فرشاد شیرزادی ـ خبرنگار: چندی پیش نقش آفرینی رضا بنفشه خواه، بازیگر پیشکسوت هم محله ای را در فیلم سینمایی آشوب به کارگردانی کاظم راست گفتار دیدیم.

31 شهریور 1398

آرتور میلر به روایت احتیاط

علیرضا خورشیدنام- یزد- خبرنگار:نمایش چشم اندازی از پل نوشته آرتور میلر با کارگردانی محمدتقی احتیاط، به عنوان تازه ترین کار گروه تئاتر پویا از 23 خرداد ماه 98 در سالن بلک باکس مجموعه تالار هنر یزد، روی صحنه است.

24 مرداد 1398

700 کودک در یک سالن برای تماشای تئاتر!

یکی از کارگردان های حاضر در بخش مسابقه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از ظرفیت بیش از اندازه برخی سالن های نمایشی این جشنواره که سبب بروز مشکلاتی در اجرا می شوند، گله کرد.

23 فروردین 1398

مهلت ثبت نام در جشنواره تئاتر باران تمدید شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی، فراخوان چهارمین دوره جشنواره تئاتر باران از طریق رسانه‌ها منتشر و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مهلت ثبت نام تا 22 مرداد ماه سال جاری تمدید شده است و علاقه‌مندان می‌توانند تا قبل از تاریخ مقرر در این جشنواره...

21 مرداد 1397