خبرنگاران جلالی خواهان تشدید حمایت روسیه برای برطرف تحریم های ظالمانه آمریکا شد

به گزارش وبلاگ فناوری، مسکو - خبرنگاران - سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با توجه به شیوع کرونا در ایران، خواهان تشدید حمایت مقامات دولتی و پارلمانی روسیه برای برطرف تحریم های یکجانبه آمریکا شد.

خبرنگاران جلالی خواهان تشدید حمایت روسیه برای برطرف تحریم های ظالمانه آمریکا شد

به گزارش خبرنگار وبلاگ فناوری از مسکو، کاظم جلالی طی تماس های جداگانه ای با معاون سنای روسیه، رئیس گروه دوستی سنا با مجلس شورای اسلامی، رییس کمیته امور بین الملل شورای فدراسیون و همچنین رئیس کمیته امور بین الملل دومای روسیه گفت وگو کرد.

سفیر کشورمان در این گفت وگوها ضمن تشریح شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران و کوشش های انجام شده از سوی دولت و مردم ایران برای ریشه کن سازی این بیماری گفت: متاسفانه تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، ظرفیت های کشورمان به ویژه در بخش بهداشت و درمان را برای مقابله با این اپیدمی فراگیر کاهش داده و کسب و کارهای کوچک را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.

جلالی با بیان اینکه برای جلوگیری از این فاجعه انسانی که آثار زیانبارش متوجه کل منطقه و دنیا خواهد بود احتیاج به مساعی مشترک کشورها است خواهان تشدید حمایت مقامات دولتی و پارلمانی روسیه برای برطرف تحریم های یکجانبه آمریکا و یاری رسانی به مردم آسیب دیده شد.

مقامات پارلمانی روس هم با تایید ضرورت برطرف تحریم های غیر قانونی و یکجانبه دولت آمریکا که مردم ایران را از دسترسی به منابع کافی درمانی محروم ساخته است و قول پیگیری این حق ملت ایران به وسیله مجامع بین المللی، بر تداوم یاریهای انساندوستانه روسیه برای مقابله با این بیماری تاکید کردند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران جلالی خواهان تشدید حمایت روسیه برای برطرف تحریم های ظالمانه آمریکا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جلالی خواهان تشدید حمایت روسیه برای برطرف تحریم های ظالمانه آمریکا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید